KRZYŻ ZASŁUGI DLA ZASŁUŻONYCH STRAZAKÓW

 

14 listopada 2017 roku w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbiła się uroczystość podczas której zostały wręczone Krzyże Zasługi dla 30 strażaków ochotników.

Nadane postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Andrzeja Dudy dla wyróżnionych ochotników za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej wręczyła Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart w asyście podkarpackiego komendanta PSP Rzeszów st. bryg. Andrzeja Babiec oraz prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Podkarpackiego Janusza Koniecznego.

W uroczystości wzięli udział również nasi członkowie OSP Harta , którzy zostali odznaczeni Krzyżem Zasługi, a byli to :

dh. Maciej Pilch sekretarz zarządu OSP Harta i dh. Tomasz Gudyka gospodarz OSP Harta.

Foto: E. Szlichta , J. Sasak